فیلمی درباره قافیه با خود: بررسی لاسو
بررسی ها | 07/12/20 | توسط توشیرو گیفونی

یک فیلم عالی لاسو

من نرخ محبوب Lasso را نمی دانم. که این روزها با دیدن چیزی که درباره آن نمی دانیم نیز یک تجربه تازه کننده است. اگر ژانر نباشد: اسلشری که سالخوردگان را در یک ردئو قرار داده است. خوب. فکرش را بکنید ، می ترسم. برای کمک به گذراندن آن ، این مرور در زمان واقعی نوشته خواهد شد. اولین کارگردان کیست؟ از آنجا که مدتهاست ترکهای جوان و کاهیرس دو سینما ، در وال ورده ما ت نویسندگان را دنبال می کنیم از زمانی که نمای منازل بر روی سر باستر کیتون ریخته است. میزبان کارگردان Evan Cecil است ، یکی از کسانی که به تبار اهریمنی نام خانوادگی تعلق دارد که در واقع یک نام مناسب است. کی مانند دوقلوهای هموزیگوت که یکسان لباس می پوشند. تصادفی نیست که بهترین های آندرسون ، برای ایجاد احساسات ، W.S. بین دو نام بنابراین سیسیل اوان. یا راه دیگری در اطراف بود؟ در اولین فیلم داستانی. آیا ممکن است بچه ای باشد که تازه از مدرسه فیلم خارج شده باشد؟ نه ، او می گوید از سال 2009 در تلویزیون کار می کند. آنجا بود که من او را دیدم. در دهلیز مقر Discovery - شبکه ای که نه ، Real Time ، Yellow و غیره را پخش می کند - یک نیم تنه مخصوص او وجود دارد: "برای سسیلیو ، قاطری که برنامه های ما را در ده سال گذشته پر کرده است". رزومه کاری او حاوی تمام آن برنامه های مستند داستانی است که وقتی در یک شب ناامید کننده مست برمی گردید ، اینترنت ندارید ، قدرت نگه داشتن تلفن همراه و شکسته شدن پلی استیشن را ندارید ، تماشا می کنید. با عناوینی مانند همسران با چاقو (یا اگر زنهای قاتل را ترجیح می دهید) ، عشق می کشد ، روزی که تقریباً مردم ، رابطه جنسی مرا به سمت اسلمر فرستاد و من (تقریباً) از آن دور شدم. باشکوه. صحبت از سالمندان در غرب ، مخفف.

تقلبی نسبتاً تند و زننده آریانا گراند وجود دارد که سفرهایی را برای بزرگسالانی ترتیب می دهد که نمی خواهند در خانه روی مبل بنشینند و به تماشای همسران با چاقو بنشینند. ایستگاه بعدی در جرنتوتور ، رودخانه محلی است. این مهمانی شامل دستیار بی فایده آریانا ، تقلیدکننده تیلور لاوتنر با خالکوبی های جعلی و ساسانی فریبنده و مجموعه ای از پیرمردها بدون هیچ ویژگی مشخصی است ، به غیر از جعل هویت هلن میرن ، مادربزرگ سرکشی که می نوشد از فلاسک و چیزهای شیطنت می گوید. دیگران مرد سیاه پوستی هستند که چهره های گیج کننده ای ایجاد می کند ، علمی است که ناپدید می شود ، پیرزنی با لباس های بنفش که قادر به بازیگری نیست و مشتی اضافی چروکیده است که من باید شرط می بندم ، می گویم پدر و مادر بعضی از اعضای خدمه هستند. در rodeo بسیار سرگرم کننده است: فعالان حقوق حیوانات وگان وجود دارد ، بسیاری از چیزهای حاشیه ای برای فروش وجود دارد ، مسابقه یونجه وجود دارد که توسط She-Hulk برنده شده است ، مسابقه زیبایی وجود دارد بلافاصله توسط بلوند احمق به خانه آورده شده ، یک دلقک بد آرایش وجود دارد که ناگهان ظاهر می شود. حتی یک مسیحی کشتی گیر یک مسلح هم وجود دارد که بالای اسب فراری کارهایی را انجام می دهد! آه ، آمریکایی ها و سلیقه نفیس آنها برای نمایش.

"ملاقات شما با داما هلن میرن خوشحالم"

یک روز خوب و آرام از رودئو در حال پایان است. پیرمردها ، از اینکه 24 ساعت دیگر زنده مانده اند ، راضی و متعجبند ، کسانی را که می روند ترک می کنند. وقتی بدون هشدار و توضیح ، یک کابوی سیاه پوش با چهره ای پنهان ظاهر می شود ، طنابی بلند را که به قلابی زنگ زده ختم می شود ، در می آورد. ابزاری عالی برای ذبح فعالان حقوق حیوانات و متقاعد کردن تیلور لاوتنر برای مدتی بیشتر ماندن در تله کابین در حالی که حزبش بدون کوچکترین احساس گناه آن را شکست می دهد. تیلور بی فایده همراه با She-Hulk ، مسیحی دراز و ملکه احمق دستگیر و زندانی می شود. اگر به درستی درک کنم ، این گروه کابوی وجود دارد که روز و در شب ردئو را سازماندهی می کند و همه کسانی را که برای دیدن به آنجا رفته اند جمع می کند تا مارک آنها را ببندد ، آنها را ذبح کرده و در یک گور مشترک مانند آنچه که برای گاوها انجام می شود بیندازد. بدون هیچ دلیل مشخصی ، فراتر از داشتن یک بهانه پیش پا افتاده برای تزریق استروئیدهای آنابولیک برای اسب ها. این خود دلیل بزرگی خواهد بود ، اما هنوز به زمینه کمک نمی کند. که اونجا نیست نه اینکه نیازی باشد ، ها من هرگز زیاد از اسلایس های بعد از ظهر یکشنبه خود نپرسم ، به شرطی که مردم بد بمیرند یا خنده دار بمیرند یا بد خنده آور بمیرند. پس از آن آسان است که سسیلیو ، پس از سالها همسر قاتل ، قسمت های فیلم I Faled My Own Death با عنوان تمساح ها و کالبدشکافی ها و ساعت های از دست رفته در بایگانی برای بازیابی قسمت های آخرین لحظه ، از دادن نام ، زندگی نامه و انگیزه به شخصیت ها نیز خسته شده است. با این حال ، به طور خلاصه. تنها یک مونولوگ سی و دوم از رئیس آدمهای بد طول کشید و چیزی شبیه به "نام من ران هوبارد است و من رئیس یک فرقه شیطانی از گاوچران های آدم کش هستم که مردان واقعی هستند ، ما استروئیدها را دوست داریم و بسیار سرگرم می کنیم که با انسان مانند گاو رفتار می کنیم ، mwahahah "و در ادامه با قاتلان خنده دار. و در عوض هیچ چیز

"لذت من ، خانم گرانده. می توانید به من بگویید که من اینجا چه کار می کنم؟

فیلمی درباره قافیه با خود: بررسی لاسو

Scott Adkins: Fighter فیلم مبارزه

داستان واقعی فیلم "شیر" که میلیون ها تماشاگر را به گریه انداخت

داستان واقعی فیلم "شیر" که میلیون ها تماشاگر را به گریه انداخت

دانلود قسمت دوم 2 سریال خاتون | دانلود سریال خاتون قسمت دوم 2

دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم و کیفیت عالی در رسانه مدرن فیلم

، ,یک ,های ,وجود ,ها ,کند ,وجود دارد ,می شود ,دارد که ,می کند ,است که ,فیلمی درباره قافیه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

behtariniran عکس عاشقانه shamss moshtzani chakavakpz زیگورات نوین موزیک وبلاگ تخصصی تکنولوژی و موبایل ایران و جهان بازی انلاین کامپیوتر یا لب تاب فروش لامپ ویدئو پروژکتور